دامپزشك خوب نسخه PDF چاپ ارسال به دوست
نگارش یافته توسط دکتر سارا مکرم   

مشخصات دامپزشك خوب

.
منظور از یک دامپزشک خوب فقط دکتر نیست بلکه کل سیستم دامپزشکی است که شامل دامپزشک، پرسنل و تجهیزات و … است. فهرستی از مسائل مهم در یک دامپزشکی تهیه کنید. اینجا چند مورد را یادآوری می کنیم. 

 تحصیلات/ امتحان بورد/ تجربه

بعضی از دامپزشکان پس از اتمام دوره تحصیلی، دوره های اضافی را می گذرانند، چقدر گذراندن این دوره ها برای شما مهم است؟ در مورد تجربه چطور؟ اگر سگ شما مشکل پیچیده ای داشته باشد یک دامپزشک باتجربه را ترجیح می دهید؟

.

شخصیت/ رفتارهای جانبی

 

آیا شما یک فرد صمیمی می خواهید به کسی که به شما گوش دهد و واقعاً خواهان کمک به حیوان شما باشد؟ یا برایتان مهم نیست اگر او ارتباط کمتری برقرار کند و سریع کارش را انجام دهد؟ طرز برخورد با شما، در مورد مراقبتهای ارائه شده به حیوان، احساس بهتری به شما می دهد.

.

روشهای درمان

آیا دامپزشکی می خواهید که چندیدن روش جدید درمانی را به شما معرفی کند؟ یا فقط به دنبال اصول اولیه درمان هستید؟ اصول پایه هیچ اشکالی ندارند اما اگر طالب بهترین مراقبت برای سگتان هستید باید دامپزشکی پیدا کنید که آن را به شما ارائه دهد.

روشهای درمانی دامپزشکی سگ و گربه

.

کارمندان دلسوز

دامپزشک برای اداره راحت کلینیک و مراقبت عالی از حیوانات به پرسنل حمایتگر و دلسوز احتیاج دارد. آیا به دنبال پرسنلی ماهر، صمیمی، آگاه و دلسوز هستید؟ چقدر به مسائل پشت صحنه اهمیت می دهید؟ پرسنل دامپزشکی خیلی بیشتر از آنچه شما فکر می کنید کار می کنند.

.

تسهیلات

آیا داشتن مدرن ترین تجهیزات برای شما اهمیت دارد؟ آیا مایلید کلینیک دامپزشکی از آخرین تکنولوژی استفاده کند یا به دنبال جایی غیرمجلل و ساده در همسایگی تان هستید؟ شاید هر دو را با هم می خواهید؟ آیا اعتبار نامه های دامپزشک برایتان مهم است؟ برای کسب این اعتبار نامه، کلینیک باید استانداردهای سختی را رعایت کند تا به عنوان یک کلینیک  پذیرفته شود. می توانید از امکانات بازدید کنید و ببینید آنچه شما می خواهید هست.

امکانات و تسهیلات کلینیک های دامپزشکی

.

سایر امکانات

آیا مکانی با ارائه خدمات کامل می خواهید؟ جایی که تمام خدماتی را که می خواهید بدهند یا صرفاً طالب مراقبتهای پزشکی اولیه برای حیوان هستید؟

بعضی مراکز دامپزشکی خدمات مختلفی ارائه می دهند از جمله، آراستن و نظافت، خدمات روزانه برای سگها، مشاوره ، تربیت و آموزش و …. بعضی مراکز برای انجام این کارها شما را به جای دیگر ارجاع می دهند. البته جای بزرگ تر الزاماً به معنی جای بهتر نیست.


محل

چقدر مسافت را می توانید طی کنید؟ آیا طالب جایی نزدیک هستید؟ ترافیک و اثر ماشین سواری طولانی بر سگ را در نظر بگیرید.

.

هزینه ها

خدمات دامپزشکی خوب ارزش هزینه اش را دارد. اما سگها پرهزینه هستند. آیا محدودیت مالی دارید؟ ممکن است به دنبال مراکز پشتیبان حیوانات حمایتی باشید. 

تاریخ بروز رسانی ( 14 آبان 1396 ساعت 15:52 )
 
طراحی سایت طراحی وب وبسایت نرم افزار سفارش مشتری نرم افزار موبایل سامانه انبارداری پورتال سئو